Ortalık Karışacak, Vaziyet Alın! Dilan Polat Davasının Takipçileri Seher Sultan ve Feyza Altun Fena Atıştı!

Gazeteci Seher Sultan (Yaşayacak), kara para akladıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat konusunun ilk günden beri takipçisi. Seher Sultan, soruşturmayla ilgili kamuoyu oluşturmaya çalışan ve önemli detayları ortaya çıkaran Avukat Feyza Altun’la Twitter (X) üzerinden atışma yaşadı! Detaylar…

Dilan ve Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla bir süredir Türkiye gündeminden hiç düşmüyor.

Sisi lakabıyla bildiğimiz Seyhan Soylu’nun haklarında kamuoyu oluşturmaya çalıştığı çiftle ilgili MASAK geçtiğimiz haftalarda düğmeye bastı ve hazırlanan rapor savcılığa sunuldu.

Bu gelişmelerin akabinde şirketlerinde şaibeli işlemler tespit edildiği öne sürülen çiftle ilgili yurt dışına çıkış yasağı getirildi ve mal varlıkları da donduruldu.

Tabii Dilan Polat ve Engin Polat davasının ilk günden beri takipçisi olan ve kamuoyunu harekete geçiren bazı isimler var. Gazeteci Seher Yaşayacak, Seyhan Soylu ve Avukat Feyza Altun bu isimlerden bazıları.

Hem Feyza Altun hem de Seher Yaşayacak, önemli isimlerle birlikte Twitter’daki sohbet odalarında Dilan-Engin Polat soruşturmasını konuşuyor.

Gelgelelim dün Gazeteci Seher Sultan, Feyza Altun’la ilgili attığı bu tweetle şok etkisi yarattı. Soruşturmada aynı çizgide yer alan iki ismin yaşadığı bu atışma gündem oldu tabii.

Seher Sultan Feyza Altun’a, ‘Fevzi Siverek güzellemesi yapan Sisi ile telefonda dedikodumu yapıyormuşsun’ dedi.

Ardından da tabii birtakım tweetler paylaştı…

Birtakım göndermelerde bulundu…?

Geçtiğimiz saatlerde Feyza Altun’dan da okkalı bir tweet geldi. Kendisi bunu Seher Sultan için mi yazdı tam olarak bilemiyoruz.

Ardından Seher Sultan, neye istinaden böyle bir tweet attığını da açıkladı.

Altun’un ‘Fevzi Siverek güzellemesi yapan Sisi ile takılmayı tercih ettiğini’ söyledi.

Fevzi Siverek, Sisi ile Engin Polat’ı aynı masada buluşturmuş; küslüğün bitmesi için de adımlar atmıştı.

Sisi, Bülent Ersoy’un yapımcısı ve yakın dostu olduğunu bildiğimiz Fevzi Siverek’in önemli görevleri olan bir insan olduğunu vurgulamıştı…

Bakalım bu tartışmanın sonu nereye varacak? Merakla bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x