‘Veda Mektubu’ndan sürükleyici tanıtım! Seher’in gerçek amacı ne?

İlk iki bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Veda Mektubu’nda; Aslı (Rabia Soytürk), bir mektup ile annesi Alanur’u (Nurgül Yeşilçay) ve tüm geçmişini geride bırakarak, Mehmet’le (Emre Kıvılcım) yeni bir hayata yelken açmıştı. Dizinin ekrana gelen üçüncü bölüm tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Alanur ve kızı Aslı arasında büyük kriz yaşanırken, Alanur’un tüm bu olanlara ne tepki vereceği şimdiden sürükleyici bir bölümün sinyallerini verdi.

Mehmet ve Aslı aşkına Hatice’ye (Hande Elaman) rağmen destek veren Seher’in (Bennu Yıldırımlar), “Alanur sana yemin ediyorum ki kızın da sen de belanızı benden bulacaksınız. İşte böyle arkana baka baka gidersin, bunlar daha günlerin” sözleri ise “Seher’in gerçek amacı ne?” sorusunu akılları getirdi.

OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’in oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme aldığı Veda Mektubu’nun kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova yer alıyor.

Veda Mektubu dizisi, kalplere dokunan hikayesi ile 13 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*